ENG   
Головна > Картка заходу

Картка заходу

21.02.2018 Конференц-зал №3, пав №1
11:30-12:00
Спільні закупівлі в агросфері: як отримати додаткові вигоди через доступ МАЛИХ до переваг ВЕЛИКИХ?Переваги спільних закупівель для фермерських господарств є очевидними. Але не всі про них здогадуються. Не варто винаходити велосипед. Достатньо скористатися можливостями ініціативи закупівельної групи "Купуємо та Розвиваємося Разом" у аграрній сфері та врахувати найкращий закордонний досвід розвитку малих та середніх підприємців. Про причини утворення польських закупівельних груп — у відеоролику.
Скористайтесь нагодою зменшити вартість закупівель шляхом економії на масштабі та отримати додаткові вигоди через доступ МАЛИХ до переваг ВЕЛИКИХ.
Повернутися назад
     НОВИНИ

Форум фермерських технологій 2018 відкрито!Запрошуємо відвідати стенд «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро!Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном від «Медіа-Пласт Україна» «Авіа-Плаза Плюс» презентує дрони для аграріїв на Форумі фермерських технологій 2018 ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» візьме участь у Форумі фермерських технологій 2018Ягоди від «ВЛТ ФЛОРА» на Фермерському ярмарку контрактів 2018«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалуПриглашение на 6-й ежегодный агрохимический форум KIEV AGROCHEM FORUM 2018Запрошення на конференцію-виставку «Сучасне тепличне господарство 2018»Будівництво теплиці від «А» до «Я» — на стенді компанії «Агроліум»

Всі новини