ENG   
Головна > Картка заходу

Картка заходу

21.02.2018 Конференц-зал №2, пав №1
12:30-13:00
AGROTRACER: автоматизація процесів збору, зважування, зберігання, сортування та реалізації продукції садівництва. Простежуваність.
Я.В. Баран, менеджер по роботі з корпоративними клієнтами, ТОВ "Волошин"
AGROTRACER — це система для автоматизації процесів збору, зважування, зберігання, сортування та реалізації продукції садівництва. Програма забезпечує ведення обліку відповідно до міжнародних стандартів HACCP та Global GAP.
Система дозволяє автоматизувати:
- формування завдань по збору урожаю для бригад;
- маркування контейнерів та їх автоматичне зважування;
- облік зберігання продукції в холодильних камерах в розрізі партій, сортів;
- облік кондиційної та некондиційної продукції;
- формування замовлення від покупця та завдання на сортування продукції згідно з вимогами;
- процес сортування та реалізації;
- роботу працівників на мобільних пристроях;
- обмін з бухгалтерськими системами.
Система AGROTRACER забезпечує процес прослідковуваності виробництва продукції садівництва.
Повернутися назад
     НОВИНИ

Форум фермерських технологій 2018 відкрито!Запрошуємо відвідати стенд «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро!Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном від «Медіа-Пласт Україна» «Авіа-Плаза Плюс» презентує дрони для аграріїв на Форумі фермерських технологій 2018 ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» візьме участь у Форумі фермерських технологій 2018Ягоди від «ВЛТ ФЛОРА» на Фермерському ярмарку контрактів 2018«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалуПриглашение на 6-й ежегодный агрохимический форум KIEV AGROCHEM FORUM 2018Запрошення на конференцію-виставку «Сучасне тепличне господарство 2018»Будівництво теплиці від «А» до «Я» — на стенді компанії «Агроліум»

Всі новини