17 - 19 березня 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

ЮТО-Україна — офіційний представник заводу тракторів компанії YTO в Україні — учасник «Форуму фермерських технологій 2019»

Метою компанії являється реалізація техніки YTO та надання якісної підтримки власникам, забезпечивши їх професійним та доступним сервісом, оригінальними запчастинами YTO, а майбутнім власникам — допомогти у правильному виборі сільськогосподарської техніки.Крім того, пріоритетом в роботі фахівців ЮТО-Україна забезпечити безперебійне функціонування вашої техніки. Ми розуміємо, як важливо, щоб ваша машина безвідмовно і ефективно справлялася зі своїми прямими завданнями, адже багато в чому саме від цього залежить, успішність Вашого бізнесу. Хороший сервіс у комплексі з оригінальними запчастинами та висококласна післяпродажна підтримка техніки YTO — це пріоритетне завдання компанії ЮТО УКРАЇНА.

На даному форумі компанією «ЮТО-Україна» буде представлений трактор китайського виробництва YTO X1204 (120 к.с.). Наші менеджери радо проконсультують всіх гостей щодо вигідних умов придбання тракторів YTO, а також розкажуть про спеціальні пропозиції, що діють на їх гарантійне та сервісне обслуговування.

З 12 по 14 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».


07.03.2019