17 - 19 березня 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалу

21 лютого об 11:00 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» в рамках Форуму фермерських технологій відбудеться семінар «Інноваційні підходи в біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контроль якості етапів створення посадматеріалу». Доповідач — Тетяна Михайлівна Корня, директор, кандидат біологічних наук, ТОВ «Науково-виробничий центр «ІН ВІТРО ПЛАНТ».

ТОВ «Науково-виробничий центр «ІН ВІТРО ПЛАНТ» офіційно існує з 2015 р. Відносно молоде, але свою діяльність у розробках технологій in vitro почало задовго до формування самого підприємства. Загальний досвід роботи на науковому рівні становить вже 10 років. Головною ідеєю підприємства є розмноження під замовлення з будь-якої рослини з метою розширити можливості обробітку культур і вивести тепличну галузь на промислові масштаби. Таким чином, виробництво являє собою БІОКСЕРОКС без істотних обмежень, включаючи такі складні для розмноження культури, як горіхоплідні. Кожен, хто бачить себе у тепличної галузі, може принести нам свою рослину і отримати розкопійовані клони на найбільш ранній стадії їх можливого тепличного дорощування, не вкладаючи зайвих коштів на «посередництво» та інші невиправдані капіталовкладення. Підприємство гарантує високу приживлюваність та надає технологічне супроводження і консультації.

Цього року ми також розширюємо свої можливості технологіями ДНК, що якісно покращить роботу не тільки у розмноженні, але і в реєстрації сортів рослин та збереженні авторських прав їхніх власників.


02.02.2018