ENG   
Головна > Новини

Новини

Haygrove презентує широкий асортимент плівкових теплиць на Форумі фермерських технологій

Haygrove Ltd. — одна з найбільших компаній світу, яка займається виготовленням і продажем теплиць у понад 50 країнах світу. Haygrove випробовує теплиці, перш ніж продавати їх клієнтам. У продукції Haygrove — кілька міжнародних патентів.

Майбутнє сільського господарства — за плівковими теплицями і машинами для роботи в саду чи теплиці. Haygrove пропонує широкий асортимент теплиць для вирощування рослин і саду, а також машини для формування гребенів та комбайнів для збирання врожаю, наприклад, полуниці. Haygrove також займається вирощуванням полуниці, малини, вишень і чорниці на площі понад 200 га. Тому фахівці Haygrove компетентні в питанні вирощування у теплицях і допомагають у цьому своїм клієнтам.

Продукти Haygrove:
1) Теплиці серії 4 и 5
2) Теплиці серії 5 готичні
3) Теплиці готичні Супер Solo
4) Теплиці Solo
5) Теплиці Solo готичні
6) Теплиці надувні з подвійною плівкою
7) Теплиці серії телескопічної
8) Теплиці серії Trellis
9) Столи для вирощування в субстрат одинарні та подвійні
10) Жолоби для збирання води, системи бічного провітрювання, механічні або електричні
11) Машини для формування гребенів землі (наприклад, малина і полуниця)

Серед продуктів Haygrove особливо можна виділити теплиці блочного типу, призначені для захисту продукції від добової зміни температур, приморозків, вітру і дощів. А також поодинокі теплиці, що ідеально підходять для прискорення росту рослин (розсади). Теплиці відрізняють проста конструкція і розумна ціна, швидкий і простий монтаж та демонтаж. Теплицю Solo готик з подвійною плівкою розроблено спеціально для садівників, які виробляють розсаду овочів у власному господарстві. Теплиця складається з двох плівок на внутрішній і зовнішній конструкції. Зовнішня форма теплиці, так звана готична, призначена для запобігання пролому конструкції при великих снігопадах. Внутрішня конструкція використовується для опертя другої плівки з метою підтримання більш високої температури всередині теплиці.


29.01.2018

     НОВИНИ

Форум фермерських технологій 2018 відкрито!Запрошуємо відвідати стенд «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро!Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном від «Медіа-Пласт Україна» «Авіа-Плаза Плюс» презентує дрони для аграріїв на Форумі фермерських технологій 2018 ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» візьме участь у Форумі фермерських технологій 2018Ягоди від «ВЛТ ФЛОРА» на Фермерському ярмарку контрактів 2018«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалуПриглашение на 6-й ежегодный агрохимический форум KIEV AGROCHEM FORUM 2018Запрошення на конференцію-виставку «Сучасне тепличне господарство 2018»Будівництво теплиці від «А» до «Я» — на стенді компанії «Агроліум»

Всі новини