ENG   
Головна > Новини

Новини

Зелений сир «Базиліко» презентує на Фермерському ярмарку контрактів «Новгород-Сіверський сирзавод»«Новгород-Сіверський сирзавод» презентує на Фермерському ярмарку контрактів 2018 новинку — зелений сир «Базиліко». Ярмарок пройде 20 – 22 лютого в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» в рамках Форуму фермерських технологій 2018.

Сири зеленого кольору — далеко не новинка на світовому ринку. Згідно з історичними джерелами, такий оригінальний продукт почали виробляти у VIII столітті швейцарські монахи. Згодом зелений сир почали робити й у інших країнах. Особливо відзначилися в цьому італійці, створивши відомий у багатьох країнах сир песто.

Історія створення сиру «Базиліко»

Натхненні кольоровими сирами, які на той момент можна було придбати в Україні тільки від закордонних виробників, фахівці Новгород-Сіверського сирзаводу вирішили зробити свій унікальний продукт. Згідно з первинним задумом, сир повинен був мати не однорідний колір, а мармуровий — зелено-біле забарвлення. У підсумку, завдяки особливій технології виробництва, ідею змогли повноцінно реалізувати.

Головним завданням під час створення зеленого сиру став пошук натурального інгредієнта, який би дозволив домогтися яскравого і насиченого кольору. Більше року фахівці компанії випробовували різноманітні барвники та ароматизатори, перевіряли їх на стійкість, і нарешті спроба завершилася успішно. Додавання натурального барвника з екстракту зелених рослин, а також ефіру базиліка дозволили досягти бажаних зелених вкраплень у сирі. Так з`явився «Базиліко» — мармуровий зелений сир з нотками прянощів, зеленої трави і базиліка.

Користь зеленого сиру

Однак екстракт зелених рослин — це не тільки сирний барвник, а й надзвичайно корисна речовина для здоров`я. Регулярне вживання сиру «Базиліко» дозволить:

• захистити організм від токсичних впливів;
• знизити ризик захворювання на онкологічні хвороби;
• вивести з організму шкідливі речовини і важкі метали.

Сир «Базиліко» на кухні

У першу чергу, мармуровий зелений сир — це окраса будь-сирної тарілки. Він чудово поєднується з насиченим червоним вином, ягодами і горіхами. Крім того, ці оригінальні ласощі можна додавати у салати, м`ясні та рибні страви, використовувати для приготування піци.

Сміливо можемо сказати, що тепер зелений сир — досягнення не тільки західних країн. 100% натуральний мармуровий «Базиліко» українського виробництва від ТМ «Prego» — вже на полицях магазинів країни.


26.01.2018

     НОВИНИ

Форум фермерських технологій 2018 відкрито!Запрошуємо відвідати стенд «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро!Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном від «Медіа-Пласт Україна» «Авіа-Плаза Плюс» презентує дрони для аграріїв на Форумі фермерських технологій 2018 ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» візьме участь у Форумі фермерських технологій 2018Ягоди від «ВЛТ ФЛОРА» на Фермерському ярмарку контрактів 2018«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалуПриглашение на 6-й ежегодный агрохимический форум KIEV AGROCHEM FORUM 2018Запрошення на конференцію-виставку «Сучасне тепличне господарство 2018»Будівництво теплиці від «А» до «Я» — на стенді компанії «Агроліум»

Всі новини