ENG   
Головна > Картка заходу

Картка заходу

21.02.2018 Конференц-зал №2, пав №1
12:30-13:00
AGROTRACER: автоматизація процесів збору, зважування, зберігання, сортування та реалізації продукції садівництва. Простежуваність.
Я.В. Баран, менеджер по роботі з корпоративними клієнтами, ТОВ "Волошин"
AGROTRACER — це система для автоматизації процесів збору, зважування, зберігання, сортування та реалізації продукції садівництва. Програма забезпечує ведення обліку відповідно до міжнародних стандартів HACCP та Global GAP.
Система дозволяє автоматизувати:
- формування завдань по збору урожаю для бригад;
- маркування контейнерів та їх автоматичне зважування;
- облік зберігання продукції в холодильних камерах в розрізі партій, сортів;
- облік кондиційної та некондиційної продукції;
- формування замовлення від покупця та завдання на сортування продукції згідно з вимогами;
- процес сортування та реалізації;
- роботу працівників на мобільних пристроях;
- обмін з бухгалтерськими системами.
Система AGROTRACER забезпечує процес прослідковуваності виробництва продукції садівництва.
Повернутися назад
     НОВИНИ

Запрошуємо відвідати стенд «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро!Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном від «Медіа-Пласт Україна» «Авіа-Плаза Плюс» презентує дрони для аграріїв на Форумі фермерських технологій 2018 ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» візьме участь у Форумі фермерських технологій 2018Ягоди від «ВЛТ ФЛОРА» на Фермерському ярмарку контрактів 2018«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалуПриглашение на 6-й ежегодный агрохимический форум KIEV AGROCHEM FORUM 2018Запрошення на конференцію-виставку «Сучасне тепличне господарство 2018»Будівництво теплиці від «А» до «Я» — на стенді компанії «Агроліум»Haygrove презентує широкий асортимент плівкових теплиць на Форумі фермерських технологій

Всі новини